AutoCAD 2025 TAM SÜRÜM 3 YIL 5 KULLANICI

Marka: Autodesk

40,250.00 TL

Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital lisans ürününüzü satın aldıktan sonra faturanız ile birlikte 10 dk. içerisinde mail adresinize gönderiyoruz.

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.

3- Ürünlerinize ait faturanız Mail adresinize gönderilir.

4- Satın aldığınız  lisans anahtarı ile birlikte kurulum ve etkinleştirme rehberi mail adresinize gönderilir.

– Orjinal Microsoft  Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürünler tek Pc içindir.

AutoCAD 2025’in temel özellikleri

Sektöre özel araç setleri, yeni otomasyonlar ve istatistikler dâhil olmak üzere Autodesk AutoCAD 2025 yazılımındaki en yeni özellikleri keşfedin.

AutoLISP

Otomasyon yoluyla iş akışlarını kolaylaştırmak için Visual LISP IDE ile AutoLISP oluşturun ve çalıştırın

Akıllı Bloklar

Blokları önceki yerleşimlere göre otomatik olarak yerleştirin veya mevcut blokları hızlı bir şekilde bulun ve değiştirin

Autodesk Assistant

AutoCAD ile ilgili yapay zeka tarafından oluşturulmuş faydalı destek hizmetine ve çözümlere hızlı bir şekilde erişmek için diyaloğa dayalı yapay zekayı kullanın

İçgörülerim

Yararlı özellikler, makrolar ve size göre kişiselleştirilmiş ipuçlarıyla projeleri daha hızlı tamamlayın

Etkinlik İçgörüleri

Sürüm geçmişiyle birlikte ayrıntılı çok kullanıcılı olay günlüklerini kullanarak temel tasarım verilerine erişin ve bunları takip edin

İşaretleme İçe Aktarımı ve İşaretleme Yardımı

Güncellemeleri karşılaştırmak, gözden geçirmek ve otomatikleştirmek için kağıda veya PDF'lere yansıtılan düzeltmeleri ve geri bildirimleri birleştirin

Autodesk Docs’a gönderme

CAD çizim sayfalarınızı doğrudan AutoCAD'den Autodesk Docs'a PDF olarak gönderin

Her zaman, her yerde AutoCAD

Masaüstünde, web'de ve mobil cihazlarda tek bir AutoCAD deneyimiyle fikirlerinizi istediğiniz yerden gösterin, paylaşın ve gözden geçirin

İz

Mevcut çizimi değiştirmeden doğrudan DWG dosyasını inceleyin ve geri bildirimde bulunun

Özel araç setleri

Sektöre özel araç setleriyle binlerce parçaya ve ek özelliklere erişim elde edin.

Autodesk App Store ve API'ler

Özel otomasyonlar oluşturmak ve 1.000+ üçüncü taraf uygulamasına erişmek için AutoCAD'i API'lerle özelleştirin

2B ve 3B olarak projelendirme

Fikirlerinizi hayata geçirmek için 2B çizim araçlarıyla tasarlayıp gerçekçi aydınlatma ve malzemelerle 3B olarak modelleyin

AutoCAD 2025'teki yenilikler

Autodesk AI'ın ve iş birliğine dayalı iş akışlarını geliştirmek için tasarlanmış araçların yardımıyla içgörülere ve otomasyonlara erişmenizi sağlayan özellikleri keşfedin.

AutoCAD 2025'teki yeni özellikler

Akıllı Bloklar: Arama ve Dönüştürme

Çizimlerinizde hızlıca nesne arayın ve bu nesneleri yeni tanımlanmış bir bloğun, mevcut bir bloğun, yakın zamanda kullanılan bir bloğun ya da Autodesk AI'ın yardımıyla Blok Kitaplıklarınızdan önerilen bir bloğun örneklerine dönüştürün.

Akıllı Bloklar: Nesne Algılama Teknoloji Önizlemesi

Autodesk AI'ın yardımıyla bloklara dönüştürülecek nesneleri otomatik olarak tanıyarak tasarım verimliliğini artırın ve çizimleri temizlerken zamandan tasarruf edin. Bu özellik, henüz geliştirilme aşamasında olan ve zamanla değişmeye ve gelişmeye devam edecek bir teknoloji önizlemesidir. 

Etkinlik İçgörüleri

Autodesk Docs'ta yönetilen, yerel olarak depolanan veya üçüncü taraf bulut depolama alanlarında barındırılan dosyalara yönelik destekten yararlanarak ayrıntılı çok kullanıcılı olay günlükleriyle (sürüm geçmişi ve dosya karşılaştırma araçları da dâhil olmak üzere 35'ten fazla etkinlik türü takip edilir) temel tasarım verilerine erişin ve bunlar hakkında bilgi sahibi olun. 

Autodesk Docs'tan İşaretlemeyi İçe Aktarma

Artık Autodesk Docs'tan PDF işaretlemelerini içe aktarabilir ve bağlayabilirsiniz. Eşitlendikten sonra Autodesk Docs'ta yapılan işaretlemeler AutoCAD'deki bir İz katmanında güncellenmeye devam eder, böylece uygulamalar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan geri bildirimleri inceleyebilir ve sürece dâhil edebilirsiniz.

Tarama

Bildiğiniz HATCH komutunda yapılan faydalı güncellemelerle tasarımlarınıza netlik kazandırın. Desenler, dolgular ve yollarla önceden tanımlanmış şekiller veya kapalı sınırlar olmadan çizimlerinize doku ekleyin.

Autodesk Assistant

Autodesk AI tarafından desteklenen konuşma arayüzü aracılığıyla faydalı destek hizmetine ve çözümlere hızlıca erişin. AutoCAD'den ayrılmadan özellikler ve tasarım zorluklarıyla ilgili soruları ayrıntıları inceleyin. Autodesk Assistant, özetlenmiş yanıtlarla rehberlik sağlayabilir ve size yardımcı olacak öğrenme kaynakları sunabilir.

ArcGIS® Temel Haritalar

Esri ArcGIS® Temel Haritalarını kullanarak saha planlarınızı gerçek dünyadaki coğrafi bilgilere göre hazırlayın. Açık ve koyu gri tek renkli harita stillerinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü uydu ve hava görüntüleri, OpenStreetMaps ve Streets biçimindeki beş Temel Haritaya erişin.

Havale / EFT (%10) :36,225.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim