AutoCAD 2021 TAM SÜRÜM 3 YIL 3 KULLANICI

Marka: Microsoft

4,900.54 TL

AutoCAD 2021 TAM SÜRÜM 3 YIL 3 KULLANICI
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

 

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-15 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz

 

 

1-      Ürünü alıyorsunuz

 

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

 

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

 

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

 

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

 

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

 

 

A-      Neden ucuz ?

 

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

 

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

 

Evet uygun

 

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

 

Evet Uygun 

 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

 

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

 

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

 

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

 

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

 

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

 

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

 

Evet denetimlerde geçerlidir 

 

 

Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

 

 

AUTOCAD 2021 TAM SÜRÜM 

AutoCAD 2021 , belki de piyasadaki en iyi bilinen CAD yazılımıdır . Genellikle insanların CAD'e girerken öğrendikleri ilk programlardan biridir. Bu kısmen programın kalitesi ve sezgisel arayüzüden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, Mac'te çalışan birkaç CAD programından biridir.

 

Bu yazılımın amacı mimari, elektrik sistemleri, mekanik parçalar ve daha fazlası için 2B tasarımlar oluşturmaktır. AutoCAD 2021 , daha karmaşık projeler için uygun olmayabilir, ancak çok çeşitli araçlara sahiptir ve CAD programlarına harika bir giriş olabilir. Ve belirli bir disipline daha fazla odaklanmak istiyorsanız, AutoDesk daha çok mühendislik, mimari ve inşaat üzerine odaklanan ek ücretsiz programlar sunar.

 

AUTOCAD 2021 ÖĞRETİCİ

AutoCAD 2021 'u ilk açtığınızda, arayüzde size yol gösterecek ve çeşitli katmanları ve komut işlevlerini nasıl kullanacağınızı öğretecek bir sayfa açılır. Beceri seviyenizi öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak bir başlangıç ??el kitabına, orta düzey kılavuza ve ileri düzey beceriler belgesine erişiminiz olacak. Çok az sayıda CAD programı, yazılımlarında bu kadar yararlı ve başlangıç ??dostu kılavuzlar sunar.

 

AutoCAD ayrıca çalışmanıza daha eksiksiz bir görünüm kazandırmak için bir malzeme kitaplığı içerir. Bu malzemeler arasında tuğla, ahşap ve çeşitli renkler bulunur. Ek olarak, bu yazılım, tasarımlarınızı daha iyi göstermek için projelerinizin aydınlatmasını ayarlamanıza ve fotogerçekçi render uygulamanıza olanak tanır.

 

AutoCAD 2021 , bilgisayarlarda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda görüntülenebilir ve düzenlenebilir, bu da çalışmalarınızı müşterilerinizle, iş arkadaşlarınızla ve patronlarınızla paylaşmanızı kolaylaştırır.

 

Diğer CAD programları gibi, bu da katmanlar halinde çalışır ve çeşitli öğelerinizi izlemenize ve tüm tasarımı bozmadan gerektiğinde değiştirmenize olanak tanır. Hem 2D hem de 3D formatında kolayca metin ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 

MODELLEME

Bu yazılımı kullanarak haritalar, açıklamalar içeren patlatılmış görünümler ve planlar gibi 2D görüntüler oluşturabileceksiniz. Ayrıca, bina modelleri, mekanik bileşenler ve daha fazlasını oluşturmak için 3B modelleme araçlarını da kullanabileceksiniz. Projelerinizde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için 2D görüntüleri 3D'ye veya tam tersini de dönüştürebilirsiniz.

 

Bu yazılım, bazı temel 3B modeller oluşturmanıza yardımcı olabilirken, gücünün gerçekten 2B görüntü oluşturmada yattığını ve bunun da onu, planlar ve mimari tasarımlar için ideal kıldığını unutmayın. AutoCAD 2021 Büyük ve çok karmaşık tasarımlar için en uygun seçenek değildir.

 

AUTOCAD 2021 ARAYÜZ

AutoCAD'in kullanıcı arayüzünde büyük simgeler ve basit bir düzen bulunur, böylece ihtiyacınız olan araçları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Komut satırı, kullanılmadığında size daha fazla alan sağlamak için açılıp kapatılabilir ve çeşitli komutlara yanıt verir, böylece daha verimli çalışabilirsiniz. Sık kullanılan araçları ve işlemleri hızlandırmak için bu programda makrolar da kurabilirsiniz.

 

Bu yazılım, diğerleri arasında DWG, DXF, DWF, DGN, SKP, STEP ve STL dahil olmak üzere çok çeşitli dosyalarla uyumludur. Bu, başlangıçta diğer programlarda oluşturulan tasarımları düzenleyebileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz ve tasarımlarınızı 3B yazdırabileceğiniz anlamına gelir.

 

AutoDesk'in web sitesi, AutoCAD 2021 'un desteğini sekiz farklı alana böler, böylece özel çalışma alanınız için yardım alabilirsiniz. Ayrıca sorular sorabileceğiniz ve diğer kullanıcılardan yardım alabileceğiniz aktif bir çevrimiçi forum ve zor projelerde çalışmanıza yardımcı olacak çok sayıda sorun giderme ve öğrenme öğreticisi var.

 

BİLGİLENME

Bilgi bankasında ihtiyacınız olan yardımı bulamazsanız, şirketle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Yazılımınıza ek ücret olmaksızın teknik destek dahildir, böylece ihtiyacınız olan yardımı her zaman alabilirsiniz. Gerekirse AutoCAD 2021 ile ilgili şirket dışından ek yardım bulabilmeniz için kullanıcılar tarafından oluşturulmuş çok sayıda YouTube içeriği mevcut.

Havale / EFT (%10) :4,410.49 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim