Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerin Alışı/Satışı Yasal mıdır?

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla  yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir. 

Satın Aldığım/Alacağım Ürünler Denetimlerinde Geçerli midir?

Denetimlerde lisansların Retail ve faturalı olması  yeterlidir.Retail ürün anahtarları geçerli sayılmaktadır.

Siteniza Nasıl Üye Olabilirim?

Üye olmanız için sitenin Üst bölümünde yer alan "Yeni Üye" bölümünü tıklayınız. Sizden istenen bilgileri doldurunuz ve kaydediniz.

Siparişimi Nasıl Teslim Alabilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, dijital ise kayıtlı e-mail adresinize, kutulu ise kargo firmaları aracılığı ile veya duruma göre teslimat şeklinde adresinize gönderilmektedir.

Kurulum Esnasında Problem Yaşadım, Ne yapabilirim?

lisansbudur.com olarak siz değerli müşterilerimize yalnızca ürünü satana kadar değil, satış sonrası da destek vermekten memnuniyet duyacağız. Teknik destek ekibimiz 7/24 Çevrimiçidir.

Ürünler Faturalı mı? Fatura nasıl Gönderiliyor?

Evet tüm ürünler faturalı olarak gönderiliyor. E-fatura mükellefiyiz.

Üye Olmadan Sipariş Verebilirmiyim?

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak üye olarak üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kurulum konusunda hiçbir bilgim yok ne yapabilirim ?

Satın alma işleminize müteakip hangi ürünü aldı iseniz tarafınıza o ürünle alakalı bir kurulum yönergesi gönderilecektir.

Kredi Kartı Ve Banka kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.

Alışveriş Sepetim