Windows Phone için Facebook Beta uygulama programına katılın.

Windows Phone için Facebook Beta uygulama programına katılın.

 

Tüm tamirciler çağırıyor. Facebook'u seviyorsanız ve yayın öncesi yazılımlarla oynamaktan hoşlanıyorsanız okumaya devam edin.

 

Bugün, Windows Phone için resmi Facebook uygulamasında yeni özelliklerin sunumunu hızlandırmak için tasarlanmış yeni bir program başlatıyoruz ve bir sonraki sürümümüzün beta sürümünü indirmek ve bize nasıl daha iyi hale getireceğimizi anlatmak için keskin gözlü, enerjik gönüllülere ihtiyacımız var. .

 

Uygulamalar çöktüğünde beğenmediniz mi? Bu muhtemelen sizin için bir program değildir.

Öte yandan, biz ve Facebook ekibinin nereye gittiğimizi görmek ve mühendislerin gerçekten önemli olduğu bir zamanda geri bildirimde bulunmak istiyorsanız, beta uygulamasını buradan alabilirsiniz . Gördüğünüz gibi, uygulama büyük bir yeniden tasarım geçiriyor ve şimdi yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için yeni destek, posta paylaşımı ve Facebook Zaman Çizelgesi gibi çok talep edilen birçok özellik içeriyor. Beta uygulamasını adım adım koyduktan sonra, uygulamada Ayarlar> Hakkında'ya giderek hata raporlarını, özellik isteklerini ve diğer geri bildirimleri ileteceğinizi umuyoruz . Mağaza incelemesi de gönderebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz gelecekteki sürümler hakkında bilgi verecektir.

 

Bu arada, mevcut Facebook uygulaması (sürüm 4.2.1) henüz hiçbir yere gitmiyor. Böylece her iki uygulamayı da telefonunuzda yan yana yükleyebilirsiniz. İyi avlar.

 Windows Phone Beta için FacebookWindows Phone Beta için FacebookWindows Phone Beta için Facebook