Windows Phone 8 ile Huawei W1 bu ay Walmart'a geliyor.

Windows Phone 8 ile Huawei W1 bu ay Walmart'a geliyor.

 

 

Şirket, bugün Huawei'nin ilk Windows Phone 8 akıllı telefonunun (Huawei W1) Walmart'ta satışa çıkacağını açıkladı. Bu yüzden bir göz atın. Walmart'ın çevrimiçi ve perakende mağazalarında satışa sunulacak  Yurtdışında fiyat meraklı akıllı telefon alıcıları arasında zaten popüler bir seçim, telefonun ABD'de ilk kez sunulduğu sırada, Huawei bugün fiyat bilgilerini açıklamasa da, telefon - siyah renkte— Huawei'nin Michael Chuang yaptığı açıklamada, sözleşmesiz ön ödemeli bir plan kullanacak ve "rekabetçi" olarak fiyatlandırılacağını söyledi. “Huawei W1, tüketicilere şu anda pazarda olanlara gerçekten cazip bir alternatif getiriyor,” diye ekledi.

 

 

Bu telefonla bu yılın başlarında Tüketici Elektroniği Fuarı'nda tanıtıldığında blog yazdık . Gorilla Glass özellikli 4 inç 480 × 800 LCD ekran, hızlı çift çekirdekli 1.2 GHz Snapdragon işlemci, 720p video yakalayan 5MP arkaya bakan kamera ve 1,7 GB kullanıcı tarafından kullanılabilir dahili depolama (32 GB'a genişletilebilir) microSD kart) - 0,4 inç kalınlığında bir kasaya sıkıştırılmış.

 

Ama gizli silahı pil ömrü. Huawei'ye göre, W1, dahili güç tasarrufu teknolojisi sayesinde 320 saate kadar bekleme süresi sunuyor. Telefonu bu yılın başlarında yerleştirdikten sonra meslektaşım Ben Rudolph şu sonuca vardı : “İlk akıllı telefonunuzu, Ascend W1 Dolarınız için çok değerli. ”