Windows 8 için Adobe Photoshop Express artık Windows Mağazası'nda..

Windows 8 için Adobe Photoshop Express artık Windows Mağazası'nda..

 

Windows için Adobe Photoshop Express artık Windows Mağazası'ndan indirilebilir . Windows 8 için Photoshop Express, fotoğraflarınızı Windows PC veya tabletinizde hızlı bir şekilde düzenlemek için çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

 

Ekran görüntüsü (18)

Kırpma, düzeltme, döndürme, çevirme veya kırmızı gözü kaldırma gibi temel fotoğraf geliştirmelerini yapabilirsiniz. Renk, kontrast ve parlaklığı bir kerede ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, kontrastı, pozlamayı ve beyaz dengesini geliştirmek için “kaydırıcı kontrollerini” kullanabilir veya uygulamanın sizin için otomatik olarak düzeltmesine izin verebilirsiniz.

Ekran görüntüsü (19)

 

Ancak en sevdiğim özellik, fotoğraflarınıza farklı efektler eklemek için “Görünümler” adı verilen hızlı tek dokunuşlu filtreler. Uygulama, Adobe'den satın alınabilecek ek premium "Görünüşler" ile 15 ücretsiz "Görünüyor" ile birlikte gelir.

 

Ve elbette fotoğrafınızı düzenlemeyi bitirdikten sonra, fotoğrafınızı en sevdiğiniz sosyal ağlardaki insanlarla hızlı bir şekilde paylaşabilir veya PC'nize kaydedebilirsiniz.

25.11.2020

Diğer Haberler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.