Windows 7 Enterprise Oem Lisans Anahtarı 32&64 Bit Key

Marka: Microsoft

69.62 TL

Windows 7 Enterprise Oem Lisans Anahtarı 32&64 Bit Key
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.

3- Ürünlerinize ait faturanız Mail adresinize gönderilir.

4- Satın aldığınız  lisans anahtarı ile birlikte kurulum ve etkinleştirme rehberi mail adresinize gönderilir.

– Orjinal Microsoft  Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürünler tek Pc içindir.

– Tek seferlik etkinleştirme sağlar. Süre sınırı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular:

A- Neden ucuz?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

C- Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

D- Fatura Gönderiyor musunuz?

Evet gönderiyoruz. Satın aldığınız ürünün faturası, istek dahilinde  mail adresinize gönderilebilir, 

E- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

Not: Dijital lisans ve yazılımlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesini lisansbudur güvencesiyle satın alabilirsiniz.

WİNDOWS 7 ENTERPRİSE 

Windows 7 Enterprise Sürümü (örneğin, işletme, hükümet organizasyonu, eğitim kurumu için) kuruluş kullanımı için tasarlanmıştır ve kıyasla bir çok özellik vardır Professional sürümü BitLocker Dilde Kullanıcı Arabirimi, DirectAccess ve daha fazlası gibi. Microsoft Yazılım Güvencesi 'SA' Programı aracılığıyla sağlandı. Özellikler açısından, Windows 7 Ultimate ve Windows 7 Enterprise aynıdır, yalnızca lisans planları ve yükseltme seçenekleri farklıdır. Windows 7 Enterprise Edition'ın 32 bit sürümü 4 GB'a kadar RAM'i desteklerken 64 bit sürümü 192 GB RAM'i destekler.

ISO, Dil Paketi ve Sürüm N dahil Service Pack 1, indirme menüsünde mevcuttur.

WİNDOWS 7 GENEL BİLGİLER

Windows 7 ( Windows Vista'nın halefi  ) 22 Ekim 2009'da halka yayınlandı ve Windows Vista'dan daha başarılıydı. Windows 7'nin grafik kullanıcı arabirimi Windows Vista'ya benzer, cam benzeri arabirim tasarımı (Windows Aero olarak bilinir) Windows 7'nin tüm sürümlerinde (Starter Edition hariç) mevcuttur. Önceki sürümle karşılaştırıldığında, kullanıcı arayüzüne birçok yeni özellik eklendi, öyle ki görev çubuğu artık uygulamayı sabitleyebilir, kullanıcılar fotoğraf slayt gösterisini bir masaüstü duvar kağıdı olarak kullanabilir, Windows Gezgini ve Bildirim alanının yeniden tasarımı, yeni atlama listesi menüsü görev çubuğu uygulamasına sağ tıkladığınızda, UI öğelerini kontrol etmek için yeni klavye kısayolları, yeni Pencere yönetimi özellikleri ve çok daha fazlası.

Windows 7'de Windows Vista'da bulunmayan bazı yeni özellikler ve işlevler vardır, örneğin Winidows Explorer'daki Kitaplıklar, Multi-Touch etkin, görev çubuğundaki uygulama çalışması, kontrol panelindeki Aygıtlar ve Yazıcılar, Aygıt Aşaması, kolay çift monitör kurulum, ev grubu, Microsoft Virtual PC, VHD (Virtual Hard Disk) dosya formatı desteği ve performans ve donanım desteğinde birçok iyileştirme. Internet Explorer, Windows Media Player ve Windows Media Center gibi önceden yüklenmiş favori uygulamalarınız Windows 7'nin en son sürümüyle birlikte gelir.

Windows 7 genel olarak daha kararlı, güvenli ve geliştirilmiş Vista sürümü. Windows 7'nin Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise ve Ultimate olmak üzere 6 farklı sürümü vardır. Starter dışında tüm sürümler 32 ve 64-bit özellikli sistemler için mevcuttur. Windows 7 için Microsoft tarafından bir hizmet paketi ve platform güncellemesi yayınlandı. Hem hizmet paketi hem de platform güncellemesi donanım / yazılım desteği iyileştirmelerini içerirken, platform güncellemesi IE tarayıcısının yeni sürümü olan Internet Explorer 10'u içerir.

Windows 7 Enterprise 'ın Professional ile paylaştığı birçok kullanışlı özellik vardır. İşletme sürümlerinin Windows Media Center gibi tüketici hedefli özellikleri ortadan kaldırdığı Vista'dan farklı olarak, her şeyi devreye sokarsınız. Bu, iş dizüstü bilgisayarlarına ekstra bir eğlence boyutu ekler ve personelinizin mevcut Vista'larından bazılarını yükseltmek için ikna edici bir neden olabilir. 

Tüm bu özelliklerlerle birlikte, bir bütün olarak Windows 7 Enterprise 'da beğenilecek çok şey var.

Windows 7 Ultimate'ın yüksek maliyeti göz önüne alındığında, Windows 7 Enterprise ve Server 2008 R2'nin bir Toplu Lisans şeması altında birleşimi cazip bir alternatif olabilir. Nitelikli şirketlerin diğer Windows 7 sürümlerine geçmeden önce bu sürüme bir göz atmalarını kesinlikle öneririz.

Havale / EFT (%10) :62.66 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim