Windows 10 Pro Lisans

Windows 10 Pro Nasıl Orjinal Yapılır ?

Windows 10, Dünya'da 750.000.000 Cihazda kurulmuştur.

Artık neredeyse bütün cihazlarda kurulu olarak gelen Windows 10 Microsfotun en son işletim sistemi olma özelliğini korumaktadır.

Windows 10 hızla kurulmaya ve kullanılmaya devam ediyor. Bu yazımızda Windows 10 nasıl etkinleştirilir. Etkinleştirildiğinde hangi özellikler aktif hale gelir onu paylaşacağız.

Sizler için uygun fiyata Windows 10 Lisansı ve Microsoft ürün lisanslarını ucuza sunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

İlk olarak yapmanız gereken;

https://www.yazilimbudur.com/urun/microsoft-windows-10-professional-dijital-indirilebilir-lisans/1            ( Ev kullanıcıları için Windows 10 lisans etkinleşitirme)

https://www.yazilimbudur.com/urun/microsoft-windows-10-professional-dijital-indirilebilir-lisanskurumsal/159    ( Şirket kullanıcıları için Windows 10 lisans etkinleştirme)

Yukarıdaki linklerden satın alma işlemi yapıldıktan sonra Windows 10 Pro ürününüze lisans anahtarı key sahibi olacaksınız. Daha sonra...

1:
Komut İstemi'ni (CMD) Yönetici olarak çalıştırın.
2:
slmgr /ipk” komutunun sonuna ürün anahtarını ekleyin. Ardından Enter tuşuna basarak komutu çalıştırın.
3:
ürün anahtarını aktif ettikten sonra slmgr /skms kms8.msguides.com komutunu çalıştırarak KMS sunucusuna bağlanın.
4:
slmgr /ato komutu sonuncu işlemimizdi.Artık Windows'unuz lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

 

Lisanssız Windows 10, 90 gün deneme süresi sunmaktadır. Bu süre bittiğinde ise bazı özellikler devre dışı bırakılmaktadır.

1-Windows 10 da Masaüstü Kişiselleştir bölümü kısıtlı halde kalıyor ( Tema, Renk, Yazı boyutu v.b özellikler kişileştirilebilir durumunu kaybediyor.
2-Windows 10 da Ekranın sağ alt köşesinde hepimizi rahatsız  eden "Windows Ürün Anahtarını Etkinleştirin" yazısı göze çarpıyor.
3-Windows 10 özelliklerinden düşük grafiğe düşüyor.. ( Oyun, çizim, hız v.b özellikler tam performans çalışmıyor)

4- Windows 10 da Yavaşlama meydana geliyor.

5-Windows 10 Güvenlik ve Gizlilik devre dışı bırakılıyor.

6-Windows 10 Güncelleştirmeler gerçekleşmiyor.

 

Yukarıda bahsettiğimiz durumları yaşamamanız için Windows 10 Pro Lisans almanızı tavsiye ediyoru. Hemde şimdi çok uygun fiyatı ile. Orjinal windows 10 kullanmanın keyifini yaşayın.

 

www.yazilimbudur.com - Windows 10 Pro Ve Daha fazlası için.