Uygulama toplaması: Haberleri yaymaya başlayın

Uygulama toplaması: Haberleri yaymaya başlayın

Babam (Tanrı ruhunu dinlendirir) derdi, “Sadece dünyanın bitmediğinden emin olmak için haberleri kontrol etmek istiyorum.” Bu her zaman saçma duygularının mükemmel bir ifadesi olarak bana yapıştı. Ama aynı zamanda haberin garip güven verici kalitesini de yakalar. Ne kadar kötü olursa olsun, bu kadar düzenli bir şekilde sunulması size istikrar ve medeniyet hissi verir. Kötü bir şey olur ve daha sonra diğer hikayelerin bir sistemine uyan bir hikaye haline gelir. Haberler kaostan tutarlılık yaratma yeteneğimizi temsil ediyor.

Af edersiniz. Bazen kendi iyiliğim için biraz fazla derinleşirim. Akıllı olmak gerçek bir yük olabilir. Şimdi ne yapayım? Beni bu haftanın uygulama listesine götürmek için bir selama ihtiyacım var. Tamam, sanırım bende var. Buna ne dersin:

Haberin en iyi temsil edilen kategorilerden biri olduğu Windows Mağazası'nda tutarlılık artar. Aslında o kadar çok iyi haber uygulaması var ki, en iyilerinden bazılarında iki gönderi yapmaya karar verdim. İşte ilk parti:

Bugün Amerika

Bugün Amerika

Tasarımıdır. Yine de kâğıdın dijital biçimde çoğaltılması söz konusu değil. Windows 8 ekranlarında harika görünmek ve çalışmak için içeriden dışarıya doğru tasarlanmıştır.

Her bölüm (Spor, Yaşam, Para, vb.) Ana sayfada size tüm bölümü veya o bölüm için yalnızca bir tür içerik gösteren karolarla sunulur. Örneğin tüm spor videoları veya tüm ünlü fotoğraflar (tam ekran, saydam slayt gösterilerinde sunulur).

CNN

CNN uygulaması

CNN uygulaması teklifler video ve metin öyküleri iyi organize karışımı. Bireysel hikayeler, sizin için ilginç olabilecek herhangi bir şeyi taramayı kolaylaştıran büyük, dokunmatik dostu karolarla temsil edilir. Bu uygulama aynı zamanda çok zamanında. Gün boyunca güncellenir, bu yüzden “This Just In” daki hikayeler gerçekten içeride. Bunun da günün olaylarına sadece seğirme bir tepki olmadığını takdir ediyorum; şeyleri daha uzun süre görebilen çok sayıda analiz-ağır parça var.

Irish Times

İrlanda zamanları

Takıntılarımızın dünyanın geri kalanı ile aynı olmadığını hatırlatmak gerekirse, haberlerimin bir kısmını ABD dışından almayı seviyorum. Irish Times uygulaması, her bölümden en iyi hikayelerin sıçrayan bir sunumunu ve her bir bölüme veya bireysel hikâyeye inme yeteneği verdiğinden özellikle büyük ekranlarda iyi çalışır.

NBA skorları elde etmek için bir yer olmasa da burası futbol, ??er, “futbol” ve ABD medyasında çok fazla oyun oynamayan uluslararası hikayeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için harika bir yerdir.

CNET

 CNET uygulaması

Redmond'daki teknoloji endüstrisinde çalışırken, “kafeterya yavaş yavaş tüm Taco Salı günleri konseptinden uzaklaşıyor mu?” Gibi “trendlere” ayak uydurmak önemlidir. ” Hayır, ama gerçekten. Teknoloji trendlerine ayak uydurmamız gerekiyor ve CNET uygulaması bunu yapmanın harika bir yoludur.

Tasarım bir blogda modellenmiş gibi görünüyor, uygulamanın ana sayfası en son hikayeler ve daha önceki hikayeler sağa kaydırılarak kullanılabilir. İlk başta eğlenceli ama dağınık görünüyor. Ancak aslında uygulama komutlarını yukarı çekerek bir düzine konuya göz atabilirsiniz (üst veya alt kenardan içeri doğru kaydırın; fare kullanıyorsanız sağ tıklayın). Örneğin, tabletlerin tüm haberlerini ve yorumlarını tek bir yerde görebilmek çok kullanışlı.

Walter Cronkite'ın söylediği gibi böyle. Bir dahaki sefere daha fazla haber uygulaması önerileri ile döneceğim. Bu arada burada bahsettiğim tüm uygulamaların gerçekten olağanüstü Windows Phone sürümleri olduğunu da belirtmeliyim . Hoşçakal!

David S.