Tech Salı Canlı Twitter Sohbeti - TBR #winchat

Bir keresinde bir profesör bana, onu yedeklemek için veriye sahip değilseniz hiçbir şeyin önemli olmadığını söylemişti. Bunun temelde hayatımın her alanında doğru olduğu kanıtlandı. Bu nedenle, anketler, raporlar, infograflar ve kendimi veriler hakkında eğitmek için kullanabileceğim diğer tüm belgelere bakma eğilimindeyim. Dolayısıyla, tüketicilerin tabletleri neden sevdiğini, ancak daha fazlasını istediklerini anlatan bir çalışma ortaya çıktığında merak ettim. Bu rakamlar ne anlama geliyordu? Bu veriler nereden geldi?

Bu nedenle, anket verileri hakkında daha fazla bilgi paylaşmak üzere Salı günkü Tech'imize katılıp katılmayacaklarını görmek için Teknoloji İş Araştırmalarına (TBR) ulaştık. Neyse ki, evet dediler ve tablet kullanımındaki eğilimler, tabletlerimizden ne istediğimiz ve onları nereye getirme eğilimimiz hakkında konuşmak için bu hafta bize katılıyorlar.

TBR Baş Analisti Ezra Gottheil ( @egottheil) “Sahipler tabletlerini seviyor ve sürekli kullanıyor, ancak birçoğu daha fazlasını yapmalarını istiyor,” dedi . “Artık çeşitli boyutlarda, fiyatlarda ve yeteneklerde mevcut olan tabletler, bilgisayar ortamını dönüştürüyor.” Bu, Windows'ta zaten bildiğimiz bir şey, bu yüzden piyasadaki tablet + PC form faktörlerinin çeşitliliğine inanıyoruz. Surface RT ve Pro'dan HP Envy X2 veya Asus VivoTab RT'ye, yuva ve klavyeli tabletler, Windows 8'i hayata geçirerek insanların sevdikleri ürünler üzerinde çalışmasına ve oynamasına olanak tanır.

Bu nedenle, sahiplerin tabletlerini tam olarak neden sevdiğini ve manzaranın neden ve nasıl değiştiğini öğrenmek için bize katılın.

Tech Tuesday Canlı Twitter Sohbetine katılmak için:

  1. Twitter'da 12-1 PT'den (3-4 ET) bize katılın
  2. #Winchat etiketini takip edin
  3. Takip @windows , @kristinalibby , @TBRinc, @daniellaycock ,@TBRAngela ve @windowsblog tüm resmi aldığınızdan emin olmak için.
  4. 4. Yasal hüküm ve koşulların tamamı için burayı tıklayın .