T-Mobile'a özel Nokia Lumia 521, bu hafta sonu HSN'de görücüye çıktı

T-Mobile, Nokia'nın popüler ve en uygun fiyatlı Windows Phone 8 modeli Lumia 520'yi temel alan bir T-Mobile seçkin ürünü olan yeni Nokia Lumia 521 için piyasaya sunma planları hakkında bugün taze detaylar verdi.

İlk sallananlardan biri olmak istiyorsanız, bu Cumartesi HSN'ye geçin . Lumia 521, perakendecinin İnovasyon Hafta Sonu etkinliği sırasında piyasaya sürülecek (yerel saatlerin hava saatleri için kontrol edilmesi) ve bir araç şarj cihazı ve ekran koruyucusu ile birlikte gelir. Fiyat: 149,95 $, ücretsiz gönderim ve taşıma ile. (Güncelleme: Görünüşe göre HSN telefonu biraz erken satmaya karar verdi. Buradan kontrol edin . Güncelleme 2:… ve hepsi satıldı!)

11 Mayıs'ta telefonun Microsoft ve Walmart perakende mağazalarına inmesi planlanıyor . Microsoft Store bu ürünü 149 dolara taşıyacak. Henüz fiyatlandırma planları yapmayan Walmart'ta Lumia 521, perakendecinin münhasır sözleşmesiz, T-Mobile'daki aylık 30 $ sınırsız web ve manifatura planı için uygun olacak.

Son olarak, taşıyıcı telefonu yakında kendisi de satmaya başlayacağını, ancak daha sonra daha fazla ayrıntı sağlayacağını söyledi.

Nokia Lumia 521, 4 inç dokunmatik ekran, 720p HD video kaydına sahip 5 megapiksel kamera ve microSD kart ile 64 GB'a genişletilebilen 8 GB dahili depolama özelliğine sahip. T-Mobile'ın 4G HPSA + ağında çalışacak şekilde tasarlanan telefon ayrıca Müzik, Cinemagraph, Creative Studio, Panorama, Smart Shoot ve HERE navigasyon paketi — Drive, Maps ve Transit gibi harika Nokia uygulamalarıyla önceden yüklenmiş olarak geliyor. . İşte T-Mobile'ın basın açıklaması .

T-Mobile'a özel Nokia Lumia 521