Sony, VAIO Fit'i tanıttı.

Sony, VAIO Fit'i tanıttı.

 

Sony bugün yepyeni bir VAIO serisi olan VAIO Fit'i tanıttı.

Sony_Fit_14_black_touch_01_front_wpSony_Fit_14E_BlackPinkWhite_group02

 

Sony'nin VAIO Fit'i, öğrenciler ve iş kullanıcıları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır - giriş seviyesi bir fiyat noktasında harika tasarım ve performans. VAIO Fit, 14 inç ve 15 inç modellerde satışa sunulacak. VAIO Fit dizüstü bilgisayarlar, yapısında ince ve hafif olması için ağırlık tasarruflu alüminyum malzemeler kullanır; bu da hareket halindeki biri için harika bir bilgisayar olmasını sağlar. Performans açısından VAIO Fit dizüstü bilgisayarlar üçüncü nesil Intel Core işlemciler, Core i7'ye kadar, 2GB'a kadar VRAM'a sahip isteğe bağlı NVIDIA Grafikler, Hibrit Sabit Sürücü ve Katı Hal Sürücü (SSD) seçenekleri ve optik sürücüler ( Blu-ray Disk yazma seçenekleri de). Performans konusunda VAIO Fit sizi oldukça iyi ayarladı.

VAIO Fit dizüstü bilgisayarlar ayrıca yüksek çözünürlüklü ekranlarla birlikte gelir. VAIO Fit 15, full HD (1920 x 1200) ile birlikte gelir. VAIO Fit 14, Sony'nin “HD +” (1600 x 900) dediği şeyle birlikte gelir. VAIO Fit, isteğe bağlı kapasitif dokunmatik ekranla birlikte gelir ve ekranın kendisi, dizüstü bilgisayara mükemmel görüntü kalitesi sağlayan ancak pil ömrünü koruyan LED arkadan aydınlatmalı (ve renk geliştirme teknolojisidir).

VAIO Fit, tam boyutlu arkadan aydınlatmalı bir klavye içerir. VAIO Fit 15 ayrıca entegre bir sayısal tuş takımı ile birlikte gelir.

Ayrıca VAIO Fit, kullanıcıların herhangi bir uyumlu NFC'ye VAIO Fit'e dokunarak web sitesi URL'leri gibi içerikleri hızlı bir şekilde göndermelerine olanak tanıyan Yakın Alan İletişimi teknolojisi (NFC) ile birlikte gelir.

 

Ses için VAIO Fit, tüm hat için ClearAudio + adlı ses teknolojisini kullanır. Bu teknoloji “sanallaştırılmış” surround ses deneyimi sunar. VAIO Fit 14E ve VAIO Fit 15E'nin “büyük kutu hoparlörleri” ve VAIO Fit 15E'nin kendi subwoofer'ı vardır.

 

Fit 14 ve 15, Çelik Siyah, Çelik Pembe ve Çelik Gümüş renklerinde yaklaşık 649 $ ve 699 $ karşılığında satılmaktadır. Fit 14E ve Fit 15E yaklaşık 549 $ ve 579 $ karşılığında Siyah, Pembe ve Beyaz renktedir.

Sony ayrıca mevcut All-in-One (VAIO Tap 2) ve Ultrabook (VAIO T Series 15 ve VAIO L Series 24) hatlarına güncellendiğini duyurdu. Ultrabook'ları için düşünün!