Sculpt Comfort Fare ve Mobil Fare Duyurusu

Bugün, özellikle Windows için tasarlanmış iki yeni fareyi duyuruyoruz. Bunlar, Windows'daki belirli özelliklere hızlı ve kolay erişim sağlayan Microsoft'un ilk fareleridir - ve Sculpt Comfort Mouse durumunda, Windows 8'de daha gelişmiş işlevsellik.

1

Şekillendirici Konfor Fare

Şekillendirici Rahatlık Fare için mükemmel bir yol arkadaşıdır biz geçen sonbaharda açıkladı Şekillendirici Konfor Klavye . Sculpt Comfort Mouse'un yanında, Windows dokunma sekmesi adı verilen ve Windows 8'de sadece bir dokunuşla veya dokunmayla gezinmeyi kolaylaştıran dokunmaya duyarlı bir mavi şerit bulunur. Basıldığında, elbette sizi klavyeler, PC'ler ve tabletlerdeki Windows düğmeleri gibi Başlangıç ??ekranınıza götürür.

2

Ancak sizi Başlangıç ??ekranınıza götürmekten daha fazlasını yapar. Mavi şeridi yukarı kaydırırsanız, Windows 8'deki tüm açık Windows Mağazası uygulamalarınız arasında geçiş yapar ve aşağı doğru kaydırırsanız, birini seçmeniz için tüm açık uygulamaları (ekranınızın sol tarafında) gösterir. İstediğiniz. Sculpt Comfort Mouse, Windows PC'nize veya tabletinize bağlanmak için Bluetooth kullandığından, küçük bir USB alıcı vericisi hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Aynı zamanda rahat bir ergonomik tasarıma ve BlueTrack teknolojimize hemen hemen her yüzeyde kullanılmak üzere sahiptir.

Sculpt Comfort Mouse, Haziran ayında 39,95 $ (ABD) tahmini perakende fiyatıyla satışa sunulacak.

Şekillendirici Mobil Fare

Şekillendirici Mobil Fare en son ürünüdür Kablosuz Mobil Fare 3500 , Windows 7 veya Windows 8'de büyük işler, Windows düğmesi ile -.

3

Sculpt Comfort Mouse gibi, dört yönlü kaydırmaya da sahiptir - yani, kaydırma tekerleğini alışık olduğunuz dikey kaydırmaya ek olarak sağa veya sola eğerek yanlara doğru kaydırabilirsiniz. Bu, Windows 8'de Başlangıç ??ekranında veya yatay olarak kaydırılan uygulamalarda gezinmeyi kolaylaştırır. Sculpt Mobil Fare, kompakt bir tasarıma, küçük bir kablosuz USB alıcı-vericiye ve BlueTrack teknolojisine sahiptir.

Sculpt Mobil Fare Mayıs ayında 29,95 $ (ABD) tahmini perakende fiyatıyla satışa sunulacak.