ProShot'a karşı Wikipedia,Pazartesi günü sona erecek olan Windows Phone ;Next App Star yarışı

ProShot'a karşı Wikipedia. Oyunuz Pazartesi günü sona erecek olan Windows Phone ;Next App Star yarışmasına karar veriyor.

 

 

Haftalar süren öfkeli oylama ve yüz binlerce oylamadan sonra, ilk Windows Phone Next App Star yarışması indi: ProShot ve Wikipedia. Pazartesi günü Pasifik 23: 59'a kadar daha fazla oy alan uygulama yarışmayı kazanır ve bir Windows Phone TV reklamında imrenilen bir yer kazanır. Şimdi Facebook'a gidin ve tıklamaya başlayın !

Çok değerli ve popüler uygulamalara karşı beş tur oy kullanmak hayatta kalmak büyük bir darbe ve eminim ki önümüzdeki üç gün, bu muhteşem finalistlerin arkasındaki iki adam Eddie Kezeli ve Rudy Huyn için bir çivi ısırıcı olacak. Eddie ve Rudy ve kreasyonları hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Ve sizin için de tehlikede olan bir şey olduğunu unutmayın. Evdeki bir sonraki App Star ile Nokia Lumia 920 * kazanma şansı elde etmek için sadece üç gününüz daha var. Aldığınız her oy günlük hediyemize bir giriştir. Kalan üç telefondan birini eve götürecek misin?

Şimdi finalistlere:

ProShot2

ProShot

 

Biz ettik özellikli önce blogda ilk finalist: ProShot(1,99 $), ciddi mobil fotoğrafçılar için tasarlanmış ilk, en iyi ve en yüksek dereceli Windows Phone 8 uygulamalarından biridir. Kaliforniya, Roseville'den ProShot geliştiricisi Eddie Kezeli, amacının Windows Phone sahiplerine DSLR fotoğraf makinesi sahiplerinin parmaklarının ucunda deklanşör hızı, ISO, beyaz dengesi ve en boy oranı gibi önemli görüntü oluşturma öğeleri üzerinde aynı düzeyde kontrol sağlamak olduğunu söyledi. . “Büyük özellikler büyük kameralarla sınırlı olmamalı” diyor. Uygulamanın derecelendirmesine ve popülerliğine bakılırsa, diğer fotoğraf meraklılarının katıldığı anlaşılıyor.

Popüler ücretsiz Wikipedia uygulaması, Rennes, Fransa'dan Rudy Huyn tarafından oluşturuldu - uygulamasına göre, ülkenin kuzeybatı köşesinde 206.000 kişilik bir şehir. Huyn'ın amacının, nihai Wikipedia uygulamasını oluşturarak “cebinize tam bir ansiklopedi” koymak olduğunu söyledi. Sonuç tonlarca çan ve ıslık ile övünür: İlgili makaleleri bulmak için telefonun konumunu kullanır ve konuşma tanıma, NFC paylaşımı, QR kodları ve Pocket ve Instapaper gibi hizmetleri destekler. Ayrıca 100'den fazla dilde arama yapabilirsiniz. Telefonunuz için gerçekten bir tur de kuvvet referans uygulaması.

Hala çitin içindeyseniz ve bu iki uygulamayı çalışırken görmek istiyorsanız Laura Foy'un en son Hot Apps bölümünü izleyin . Sonra Facebook'a koşun ve oyunuzu verin !