Özel olarak, Audible Windows Phone 8 için ücretsiz sesli kitap sunuyor

Günlük işe giderken dikkatinizi dağıtmak mı istiyorsunuz? Birçok kişi dijital sesli kitaplarla yemin ediyor ve bugün ortamın öncülerinden biri olan Audible , ABD'de Windows 8 ve Windows Phone 8 müşterileri için özel bir teklif başlattı - sadece hizmeti denemek için ücretsiz bir sesli kitap. * (Daha fazla bilgi edinmek için) Windows 8 teklifinde Kristina Libby'nin son gönderisine göz atın .)

Ücretsiz sesli kitabınızı almak için Audible uygulamasını indirin ve ardından:

  1. Oturum açma ekranında Yeni Sesli Öğeye dokunun
  2. Hesap oluştur'a dokunun
  3. Ücretsiz kitabınızı seçin.

Seçenekleriniz The Power Trip, Jackie Collins'in suçlu glamorama keyfi; Chris Kyle'ın yüksek gerilim Navy Seal otobiyografisi Amerikan Keskin Nişancı ; ve F. Scott Fitzgerald'ın Jake Gyllenhaal tarafından anlatılan (ve yakında size yakın bir tiyatroya gelecek olan) klasik Büyük Gatsby . İndirdikten sonra kitabınız kitaplığınızda görünecek ve tüm cihazlarınızdaki Audible uygulamasından erişilebilir. Teklif 13 Mayıs'ta sona eriyor.

Hangi kitabı seçeceksin?

Great Gatsby film baskısıAmerikan Keskin NişancıThe_Power_Trip_layered

* İyi baskı: Windows 8 veya Windows Phone uygulaması aracılığıyla kayıt yapan yeni Audible kayıt sahiplerine sunulan teklif. Yalnızca sınırlı bir süre için ve promosyon malzemeleri tükendiğinde iyi teklifler sunun. Yalnızca ABD. Kredi kartına gerek yok.