Office 365 Nedir?

Office 365 Nedir?


Office 365, tutkunuzu sürdürmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olmak için tasarlanmış tümleşik bir uygulama ve hizmet deneyimidir. En son özellikler ve güvenlik güncelleştirmeleri ile aylık olarak güncellenen Word, Excel, PowerPoint ve daha fazlası gibi uygulamaları edinin.

İşin sizi götürdüğü her yerde müşterilere ve iş arkadaşlarınıza ulaşmak için bulut tabanlı e-posta kullanın.

Sohbet edebileceğiniz, toplantı düzenleyebileceğiniz ve dosya paylaşabileceğiniz ekip çalışması için yeni merkez olan Microsoft Teams'te işbirliği yapın.

Bir terabayt çevrimiçi depolama alanıyla dosyaları OneDrive'a kaydederek, aygıtlar arasında ve hareket halindeyken erişime izin verin.

İşletmenizi, iş planlamasını, faturalandırmayı, yönlendirmeleri ve daha fazlasını tek bir yerden yönetmenize olanak tanıyan Business Apps ile yönetin.

Office 365'in işinizi güvenli bir şekilde yönetmenize ve büyütmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edin .

 

Office 365 Ne kadar Güvenilir?

Tüm Ofis hizmetleri % 99,9 kesintisiz çalışma, finansal destek ve servis garantisi ile sunulmaktadır.

 

Office 365 iş planım varsa Office'i Kaç Cihaza yükleyebilirim?

Office 365 Business, Business Premium ve ProPlus aboneleri Office'i en fazla 5 PC veya Mac, 5 tablet ve 5 akıllı telefona kurabilir. Microsoft Surface Pro gibi hibrit Windows cihazlarını bir PC veya tablet olarak sayabilirsiniz.

 

Office 365 nasıl kurulur?

Office 365 Kurulumu adım adım rehberlik eder. Birkaç adımda Office 365'e kaydolabilir, kuruluşunuzun etki alanı adını belirleyebilir ve kullanıcı hesapları ekleyebilir, Office'i yükleyebilir ve mevcut e-postanızı Office 365'e taşıyabilirsiniz.

 

Office 365 ile ilgili sorun yaşarsam nasıl destek alabilirim?

Office 365 iş abonelikleri, 7/24 telefon ve web desteği sunar. Office 365'e yükseltme kararının hangi aşamasına bağlı olarak ek destek seçenekleri vardır. Office 365 Desteği'ndeki tüm destek seçeneklerine bakın .

İnternete bağlı değilken Office 365 çalışıyor mu ?

 

PC'nize veya Mac, Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi yüklediğiniz Office uygulamaları, çevrimiçi olmadığınız zamanlarda kullanımınıza açıktır. Office 365'teki OneDrive ile, dosyalarınızı bilgisayarınıza / bilgisayarınızdan eşitlemek için kullanabileceğiniz 1 TB dosya depolama alanı elde edersiniz. Çevrimdışıyken değişiklik yaptığınızda, yeniden bağlandığınızda OneDrive ve diğer cihazlarınızla senkronize edilirler.

 

Office 365'te depolanan bilgilere kimler erişebilir?

Müşteri verilerinin, harici veya dahili olarak yetkisiz kişilerce uygunsuz erişimden veya kullanımdan korunmasına yardımcı olmak ve müşterilerin birbirlerinin verilerine erişmesini önlemek için güçlü önlemler alıyoruz. Bkz verilerinizi ve hangi şartlarda erişebilir Kim daha fazla ayrıntı için.