Microsoft Server 2016 - 20 Kullanıcı RDS Call lisansı BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Microsoft
%58

1,180.00 TL

495.60 TL

Microsoft Server 2016 - 20 Kullanıcı RDS Call lisansı BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Orjinal Windows Server 2016 Standard Dijital Lisans + 20 CALL RDS Lisans

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.
 

 Windows Server 2016 Standard Dijital Lisans + 10 CALL RDS Lisans

 

Windows Server 2016 ile geleceğinizi inşa edin

Kurum içi ortamınız ile Azure hizmetleri arasında köprü oluşturarak hibrit senaryoları ve mevcut yatırımlardan en yüksek verimi almayı mümkün hale getiren Windows Server 2016 işletim sistemiyle, kurumunuzu getirmek istediğiniz noktaya taşıyın.

 

Eski Windows Server sürümlerini nasıl yükseltebileceğinizi öğrenin

 

Windows Server’dan en iyi şekilde yararlanın

Windows Server 2016, kurum içindeki ortamlar ile Azure arasında köprü oluşturan ve uygulamalarınız ile altyapınızı modern hale getirmenize yardımcı olurken fazladan güvenlik katmanları ekleyen işletim sistemidir.

 

Azure ile hibrit özellikler

Yatırımlarınızdan en iyi verimi almak ve yeni hibrit özellikler kazanmak için veri merkezinizi Azure’a genişletin.

 

Gelişmiş çok katmanlı güvenlik

İşletim sisteminizden başlamak üzere veri merkezini koruyarak güvenlik durumunuzu yükseltin.

 

Uygulamalar için daha hızlı yenilik

Yerel bulut uygulamalarının oluşturulmasını sağlayın ve kapsayıcılar ile mikro hizmetleri kullanarak geleneksel uygulamaları modern hale getirin.

 

Benzeri görülmemiş tümüyle bütünleşik altyapı

Daha fazla verimlilik ve güvenlik elde etmek için veri merkezi altyapınızı geliştirin.

 

Windows Server 2016 Standard

Ürün Açıklaması

Microsoft OEM Windows Server 2016 Standard 64-Bit 16 Core DVD 1 Pack. Windows Server 2016, veri merkezine buluta hazır ve hibrit bulut yetenekleri getirerek müşterilere rekabet avantajı elde etmek ve iş değerini artırmak için ihtiyaç duydukları platformu sağlar. Yönetim becerileri, ağ oluşturma, depolama ve güvenlik seçeneklerindeki iyileştirmeler, müşterilere sürekli değişen iş gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duydukları ek esnekliği sağlar. Windows Sunucu Kapsayıcıları ve Hyper-V Kapsayıcıları gibi ek platform özellikleri, uygulamayı, hızı, çevikliği artırır ve güvenliği daha da artırır. Nano Sunucu, daha verimli bir veri merkezi ana bilgisayarı ve aynı zamanda yerel bulut uygulamaları için mükemmel hafif bir işletim sistemi olan yeni bir minimum ayak izli işletim sistemi dağıtım seçeneğidir. Datacentre Edition'a özgü bazı yeni özellikler, Azure için optimize edilmiş bir ağ yığınını içerir, Storage Spaces Direct ve Storage replikası ve Shielded Virtual Machines gibi depolama geliştirmeleri. Standard Edition, iki adede kadar Hyper-V veya Hyper-V Container örneği dahil olmak üzere Windows Server'ın temel işlevlerini sağlamaya devam edecektir (sınırsız VM'ler ve Hyper-V Container'lar için müşterilerin Datacentre'a ihtiyacı olacaktır). Hem Standard hem de Datacentre Sürümleri sınırsız Windows Sunucu Kapsayıcıları içerir.

Windows Server 2016 lisans modeli, her iki Çekirdek + İstemci Erişim Lisansını (CAL) içerir. Lisanslı bir Windows Server Standard, Datacentre veya Multipoint sürümüne erişen her kullanıcı ve / veya cihaz, bir Windows Server CAL veya bir Windows Server ve bir Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) CAL gerektirir. Bir Windows Server CAL, bir kullanıcıya veya cihaza aynı veya daha önceki bir sürümün herhangi bir Windows Server sürümüne erişim hakkı verir. Her Window Server CAL, Windows Server'ın birden çok lisansına erişim sağlar. Windows Server 2016'nın Genel Kullanılabilirliğinden sonra, Standard ve Datacentre sürümleri için iş modeli, işlemci tabanlı lisanslamadan çekirdek tabanlı lisanslamaya geçecektir. Çekirdek tabanlı lisanslama, çoklu bulut ortamlarında daha tutarlı bir lisanslama ölçüsü sağlar,

Sanallaştırmaya doğru esnek bir yol gerektiren şirket içi, fiziksel ortamlar veya minimum düzeyde sanallaştırılmış ortamlar için uygundur.

  • Bir Windows Server CAL, bir kullanıcıya veya cihaza aynı veya daha eski bir sürümün herhangi bir Windows Server sürümüne erişim hakkı verir.
  • Windows Server 2016 sürümleri, günümüzün değişen iş gereksinimlerini daha iyi desteklemek için kolaylaştırılmıştır
  • Yönetim özellikleri, ağ iletişimi, depolama ve güvenlik seçeneklerinde iyileştirmeler
  • Windows Sunucu Kapsayıcıları ve Hyper-V Kapsayıcıları, uygulamayı, hızı, çevikliği artırır ve güvenliği daha da artırır
Havale / EFT (%10) :446.04 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim