Office 2010 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı Key 32&64 Bit

Marka: Microsoft

259.60 TL

Office 2010 Pro Plus Dijital Lisans Anahtarı Key 32&64 Bit
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

OFFİCE 2010
 

İşlem sırası:

1- Ürünü satın alın.

2- Satın aldığınıza dair onay mesajı tarafınıza gönderilir.

3- Ürünlerinize ait faturanız Mail adresinize gönderilir.

4- Satın aldığınız  lisans anahtarı ile birlikte kurulum ve etkinleştirme rehberi mail adresinize gönderilir.

– Orjinal Microsoft  Onaylı Lisanstır.

– En Son Sürüm Perakende Lisans Anahtarıdır.

– Ürünler tek Pc içindir.

– Tek seferlik etkinleştirme sağlar. Süre sınırı yoktur.

Sıkça Sorulan Sorular:

A- Neden ucuz?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınızda en ufak bir endişe kalmasın.

C- Toplu Alımlarda İndirim Olur mu?

Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz.

D- Fatura Gönderiyor musunuz?

Evet gönderiyoruz. Satın aldığınız ürünün faturası, istek dahilinde  mail adresinize gönderilebilir, 

E- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

Not: Dijital lisans ve yazılımlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesini lisansbudur güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Fikirleri hayata geçirin

Office Standard 2010 ile, tanıdık Office araçlarını kullanarak zengin ve görsel multimedya projeleri oluşturabilirsiniz. Video, fotoğraflar ve grafikler için yeni programlar öğrenmek yerine, sunumlar için medyayı içe aktarabilir ve düzenleyebilir ve verilerinizi doğrudan bildiğiniz programlarda görselleştirebilirsiniz.
Office Standard 2010, PowerPoint 2010'da size en üst düzey ses, video ve animasyon yetenekleri sunar. Artık PowerPoint'in içinden ses ve video dosyalarını ekleyebilir, düzenleyebilir ve biçimlendirebilirler. Üçüncü taraf multimedya araçlarına güvenmeden müşterileri kazanan yüksek etkili teklifler ve sunumlar oluşturun.
Office Standard 2010, ilgili görevleri bir arada gruplandıran sezgisel bir kullanıcı arabirimiyle daha verimli çalışmanıza yardımcı olur. Böylece ihtiyacınız olan komutları yeni araçlar öğrenmeden hızlıca bulabilirsiniz.
Excel 2010, bir hücredeki eğilimleri görsel olarak özetleyen küçük grafikler olan Mini grafikler dahil olmak üzere bir dizi güçlü veri görselleştirme aracı sunar - iş performansıyla ilgili hızlı bir şekilde içgörü kazanmanıza yardımcı olur.
OneNote 2010 ile, günlük satış raporlarından müşteri sunumlarına kadar her tür içeriği tek bir noktadan organize etmek ve aramak için gerekli donanıma sahip olursunuz. Dizüstü Bilgisayar Gezinme Çubuğundaki iyileştirmeler, daha iyi metin etiketleme ve benzer öğelerin anında gruplandırılmasıyla, bilgi aramak için daha az, hedeflerinize odaklanmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz.
Outlook 2010'u Business Contact Manager ile kullanarak, posta listelerini derlemekten, materyalleri dağıtmaya ve hatta kampanyanızın sonuçlarını analiz etmeye kadar pazarlama kampanyaları oluşturma sürecinde size yol gösteren kullanımı kolay yönergelere sahipsiniz.

Office'i her yerde kullanın

Office Standard 2010 ile, ofis dışında olsanız bile üretken ve bağlı kalabilir ve güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Belgeleri düzenleyin ve gözden geçirin, ekip üyeleriyle bağlantı kurun ve bilgisayarınızdan, telefonunuzdan veya tarayıcınızdan müşteri taleplerini takip edin.
Office Standard 2010, size daha fazla yerde ve daha fazla cihazda çalışma yeteneği sağlar. Office Web Uygulamaları, bir Web tarayıcısı * olan herhangi bir cihazdan gözden geçirmenize ve hafif düzenlemeler yapmanıza olanak sağlamak için tam Word, Excel, PowerPoint ve OneNote ile çalışır.
Office Standard 2010, e-posta eklerinde ve İnternet dosyalarında ve ayrıca Word, PowerPoint ve Excel belgelerinde gizlenen kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmaya yardımcı olan bir Korumalı Görünüm özelliği sağlar.
Office Standard 2010, mülkiyet bilgilerinizin yetkisiz iletilmesini, kopyalanmasını, yazdırılmasını veya paylaşılmasını kısıtlamak için size bilgi hakları yönetimi özellikleri sağlar ve fikri mülkiyetinizi korumanıza yardımcı olur.
Office Standard 2010, Outlook 2010'daki en son eşitleme özelliğini Business Contact Manager ile kullandığınızda, iş kişilerinize her yerden erişmenize yardımcı olur. Business Contact Manager özelliği, tüm iş bağlantılarınızı otomatik olarak Outlook kişiler klasörünüze kopyalar ve ardından bu kişilerde yapılan tüm değişiklikleri izler. Outlook kişilerini Outlook Web App, SharePoint, Windows Live veya bir mobil cihazla kullanarak, artık iş kişilerinize de erişebilirsiniz.
 

Birlikte daha iyi çalışın


Office Standard 2010 ile işinizi daha verimli ve güvenli bir şekilde yürütebilirsiniz. Toplantılar sanal olarak gerçekleştirilebilir, tüm müşteri bilgileri ekibinizin erişmesi ve düzenlemesi için tek bir yerde bulunur ve yeni iş fırsatlarını belirlemek için müşteri bilgileri daha kolay izlenebilir ve yönetilebilir.
Office Standard 2010, gereksiz maliyet veya karmaşıklık olmadan sanal istemci toplantıları düzenlemeyi kolaylaştırır. PowerPoint 2010'da oluşturulmuş sunumları, PC'lerinde PowerPoint olsa da olmasa da bir Web tarayıcısına erişimi olan herkese yayınlayın. PowerPoint 2010 Görüntüleyici, PowerPoint sunumlarını tam doğrulukla açan ve görüntüleyen ücretsiz, indirilebilir bir yardımcı programdır ve slayt gösterilerini daha hızlı ve daha kolay görüntülemek için yeni Okuma Modundan yararlanır.
Office Standard 2010, projeyle ilgili tüm belgeleri, elektronik tabloları ve diğer bilgileri kişilerinizi depoladıkları yerde izlemenize olanak tanıyan bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümü olan Outlook with Business Contact Manager'ı içerir.
Office Standard 2010, Word 2010'da belgeleri otomatik olarak tarayan, olası yasal sorunları belirleyen ve hassas içerik için son kullanma tarihleri ??sağlayan Belge Denetçisi ve Son Kullanma Tarihi özelliklerini içerir. Böylece iş ortakları ve müşterilerle paylaştığınız bilgilerin doğru ve güncel olduğundan emin olabilirsiniz.
Office Standard 2010 sizin için e-postayı takip etme işini üstlenir. Link and Track ile, gelen ve giden tüm e-postaları aynı e-posta adresine sahip iş irtibat veya hesap kayıtlarıyla otomatik olarak ilişkilendirebilirsiniz. Gelen kutusu kuralları veya manuel e-posta dosyalama olmadan postayı otomatik olarak yönetmenin basit ve kolay bir yoluna sahip olacaksınız.

Havale / EFT (%10) :233.64 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim