Lumia 521, T-Mobile mağazaları 22 Mayıs Cumartesi günü Walmart'ı vurdu.

Lumia 521, T-Mobile mağazaları 22 Mayıs Cumartesi günü Walmart'ı vurdu. 150 doların altında başka ne satın alabilirsiniz?

 

 

Geçen ay Ev Alışveriş Ağı'ndaki perakende satışında hızla satış yaptıktan sonra , Nokia'nın sözleşmesi yok, 150 $ altındaki Lumia 521 daha da büyük bir sıçrama yapmak üzere.

 

Walmart, resmi perakende devin çevrimiçi mağazasında listelenmiş olsa da, resmi olarak $ 129 gibi inanılmaz bir fiyatla Cumartesi günü satmaya başlıyor .Bu arada Microsoft Mağazası da bu hafta sonu cüzdan dostu telefonu bu hafta sonu 149 dolara taşımaya başlamayı planlıyor. 

 

Ve T-Mobile bugün 22 Mayıs'ta Lumia 521'i satmaya başlayacağını açıkladı . Hatırlayacağınız gibi telefon özellikle T-Mobile için tasarlandı ve Nokia'nın Windows Phone'daki en uygun fiyatlı model olan Lumia 520'yi temel alıyor 8 kadro. T-Mobile'ın yeni Basit Seçim Planı ile nitelikli müşteriler için taşıyıcının perakende ve çevrimiçi mağazaları aracılığıyla 29,99 $ aşağı ve 24 eşit aylık 5 $ ödemeler olacak . T-Mobile üzerinden satılan Lumia 521 akıllı telefonlar da şık Wi-Fi Arama özelliğine sahiptir.

Tüm yayın öncesi vızıltı ve erken satış acele için büyük bir neden: 150 $ 'dan daha az bir ton telefon alırsınız. Lumia 521, 4 inç dokunmatik ekran, 720p HD video kaydı olan 5 megapiksel kamera ve microSD kart ile 64 GB'a genişletilebilen 8 GB dahili depolama özelliğine sahiptir. T-Mobile'ın 4G HPSA + ağı için tasarlanan müzik, Cinemagraph, Creative Studio, Panorama, Smart Shoot ve HERE navigasyon paketi olan Drive, Haritalar ve Transit gibi harika Nokia uygulamalarıyla önceden yüklenmiş olarak gelir. Yakın bir bakış için Ben Rudolph'un son uygulamalı video incelemesine göz atın .

Son olarak, Lumia 521'in para için çok fazla telefon verdiğini söyledim. 

 

Cevabı bulmak için, Windows Phone ekibinden Ben, Lucas ve David kısa süre önce benzer fiyatlı ön ödemeli akıllı telefonlar için bir alışveriş çılgınlığına girdiler. Yerel mağazaları inceledikten sonra Samsung Illusion , Samsung Galaxy Appeal , T-Mobile Prism ve LG Optimus Elite ile ana kampa döndüler . Nokia Lumia 521'in bu diğer cihazlarda nasıl biriktiğine dair ilk izlenimlerine göz atın. Her neyse, kesinlikle eğlenceli ve öğretici bir saat.