HP, bir dizi yeni Windows 8 bilgisayarı tanıttı

HP, bir dizi yeni Windows 8 bilgisayarı tanıttı

 

HP, bugün HP ENVY Rove 20 adı verilen yepyeni bir taşınabilir Hepsi Bir Arada Bilgisayar dahil olmak üzere bazı yeni Windows 8 bilgisayarlarını duyuruyor. Çoğu bu yeni bilgisayarların tümü dokunmatik ekranla birlikte gelmiyor.

HP ENVY Rove 20:

 

HP ENVY Rove 20, tüm aile için tasarlanmış taşınabilir bir Hepsi Bir Arada PC'dir. Masaüstü bilgisayar olarak kullanılabilir veya çok oyunculu oyunların keyfini çıkarmak için oturma odasına kolayca taşınabilir veya Windows Mağazası'ndan HP Yemek Tarifi Kutusu gibi birçok yemek uygulamasından birini kullanarak favori bir yemek pişirirken mutfakta kullanılabilir . ENVY Rove 20, 20 inç diyagonal kapasitif dokunmatik ekranın (10 nokta) tamamen düz dahil olmak üzere çeşitli açılarda konumlandırılmasını sağlayan benzersiz menteşeli bir standa sahiptir. Ekranın kendisi muhteşem görünümlü grafikler için 1600 x 900 IPS LED paneldir. Ayrıca harika bir dinleme deneyimi için Beats Audio'ya sahiptir.

HP ENVY Rove 20, Temmuz ayında satışa sunulacak.

 

HP ENVY 15 ve 17 TouchSmart Dizüstü Bilgisayarlar:

Bu PC'ler, NVIDIA (oyun oynamak için harika) ayrı grafiklere sahip 15,6 inç ve 17,3 inç düz cam tam HD dokunmatik ekran ve dört hoparlör ve çift subwoofer ile ses için Beats Audio ile birlikte gelir. ENVY 15 TouchSmart, yepyeni 2013 AMD işlemciler veya 4. nesil Intel işlemcilerle birlikte geliyor. ENVY 17 TouchSmart, 4. nesil Intel işlemcilerle birlikte gelir.

HP ENVY 15 TouchSmart Dizüstü Bilgisayar ve ABD'de 5 Haziran 2013 tarihinde 649 $ başlangıç ??fiyatıyla satışa sunulacak.

HP ENVY 17 TouchSmart Dizüstü Bilgisayar, ABD'de 10 Temmuz 2013 tarihinde 799 $ başlangıç ??fiyatıyla satışa sunulacak.

 

HP Pavilion 20 ve 23 TouchSmart Hepsi Birarada Bilgisayarlar:

Bu uygun fiyatlı All-in-One bilgisayarlar, arkadan aydınlatmalı bir LED ekranın yanı sıra 5 noktalı optik dokunmatik teknolojisine sahip sırasıyla 20 ve 23 inç geniş ekran çapraz ekrana sahiptir.

HP Pavilion 20 TouchSmart Hepsi Birarada Bilgisayar, 23 Haziran'da ABD'de 619,99 ABD dolarından başlayacak.

HP Pavilion 23 TouchSmart Hepsi Birarada Bilgisayar, ABD'de 5 Haziran'da 749 dolardan başlayacak.

HP Pavilion 11 TouchSmart Bilgisayar:

Bu, HP'nin en uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlarından biri. 11,6 inç 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekranla birlikte gelir. Dört çekirdekli performans ve USB ve HMDI dahil çoklu bağlantı noktaları ile bu bilgisayar hem iş hem de oyun için mükemmeldir.

Pavilion TouchSmart 11 Notebook ABD'de 26 Haziran 2013 tarihinde 399 $ 'lık bir başlangıç ??fiyatıyla satışa sunulacak.

HP Pavilion 14 TouchSmart Şık Kitapçığı:

Bu, AMD ayrı grafik kartlarına ve belirli modellerde 2 GB'a kadar belleğe sahip, dokunmatik olarak optimize edilmiş yeni bir Sleekbook'tur. HDMI ve USB ile 1 TB'a kadar sabit disk depolama alanı ve birinci sınıf DTS Sound + ses gibi eksiksiz bağlantı noktası seçenekleri. Eğlence için harika bir bilgisayar.

HP Pavilion TouchSmart 14 Sleekbook, ABD'de 5 Haziran 2013 tarihinde 479,99 $ başlangıç ??fiyatıyla satışa sunulacak.