Bing uygulamaları güncellendi!

Bing uygulamaları güncellendi!

 

 

Bing ekibi bugün Bing uygulaması için Haberler, Finans, Hava Durumu, Spor, Haritalar ve Seyahat gibi birçok önemli güncellemeyi duyurdu .

Haber-1_3739C932

 

Haberler: Artık yalnızca sizin için önemli olan hikaye kategorilerini, konuları veya haber kaynaklarını görerek haber uygulamasını tam olarak istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Artık RSS beslemelerini favori bloglarınıza özel bir kaynak olarak ekleyebilirsiniz. Ve Haberler uygulaması artık çevrimdışı okumayı destekliyor.

finans-1_65CFD214

Finans: Artık ABD hisse senedi güncellemelerini gerçek zamanlı olarak görebilir ve özelleştirilebilir etkileşimli grafikler alabilirsiniz. Finans uygulaması, güncellenmiş bir izleme listesiyle de tüm önemli stoklarınıza bir bakışta daha iyi bakıyor.

Maps_06_5CC34693

Hava Durumu: Hava Durumu uygulaması, şehriniz veya bölgeniz için yeni güzel tam ekran dinamik olarak hareketli hava durumu haritaları getirecektir. Bu yeni dinamik hava haritaları uydu, sıcaklık, algı, bulut örtüsü ve radar gibi kategorileri içerecek. Hava durumu uygulaması güncellemesinin yakında geleceğini ve bugünün güncellemelerinin bir parçası olmadığını unutmayın.

Spor-1_11A02604

Spor: Bing takımı Sports uygulamasına 29 ek spor lig ekledi ve toplam 65'i Futbol, ??Amerikan Futbolu, Basketbol, ??Rugby, Kriket, Tenis, Motor Sporları, Beyzbol, Buz Hokeyi ve Golf'ü kapsıyor. Artık oyun içi NBA istatistiklerini de kontrol edebilirsiniz! Tüm favori takımlarınızı takip etmek için Spor uygulamasını kullanın.

 

Haritalar: Artık en sık ziyaret ettiğiniz yerleri Başlangıç ??ekranınıza (Windows 8 cihazlarınızda dolaşan) sabitleyebilirsiniz. Haritalar uygulamasında ayrıca sürüş, toplu taşıma ve yürüme yollarının yanı sıra inşaat ve kazalar da dahil olmak üzere en güncel trafik olayları bildirimleri iyileştirildi.

Travel-1_56D87D2D

Seyahat: Uygulamaya Lonely Planet, Frommer's ve Frodor's'dan ek içerik eklendi. Seyahat uygulaması ile, büyük fotoğraflar ve 3D panoramalar da dahil olmak üzere turistik yerleri, restoranları ve etkinlikleri kontrol edebilirsiniz. Artık fiyat, aktivite ve daha fazlasına göre filtreleme yaparak doğrudan uygulama içinde uçuş ve otel rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Bu güncellemeler hakkında daha fazla bilgi için şu videoyu izleyin:

Windows Mağazası'nda, güncellemeleri yüklemek için sağ üst köşede görünen "Güncellemeler" bağlantısına dokunmanız veya tıklamanız yeterlidir. Windows Mağazası'nı Başlangıç ??ekranınıza sabitlediyseniz, canlı kutucuğu güncellemeleriniz olduğu konusunda sizi uyaracaktır. Otomatik olarak yüklenmeyeceğinden güncellemeyi almak için Windows Mağazası'na gitmeniz gerekir.

25.11.2020

Diğer Haberler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.